top of page

Moje online služby

Precitnutie k tvojmu poslaniu-
k hlbšiemu zmyslu tvojho života

 

 • Cítiš sa uväznená v práci či vo vzťahu, ktoré nenaplňujú tvoju dušu?

 • Alebo cítiš, že chceš svoju súčasnú prácu prehĺbiť?

 • Si v práci, kde síce riešiš problémy klientov, ale cítiš, že to nestačí?

 

 • Túžiš po hlbšom zmysle a možnosti uzdravovať ľudí na úrovni tela, mysli či duše alebo cítiš, že to hlavne sama potrebuješ?

 • Cítiš, že máš dary, že si citlivá, tvoje vnútro ťa volá ale vnímaš, že v racionálnom svete pre teba nie je miesto?

 •  Premáhaš sa každý deň, aby si vôbec vstala z postele a na to, aby si mohla existovať, tak si nasadíš nie len profesionálnu masku?

 • Cítiš z toho pocity prázdnoty a nenaplnenia. Vieš, že už takto ďalej nemôžeš existovať, ale nevieš, ako z toho von. Bojíš sa, že nie si dosť dobrá, ani odvážna na to, aby si sa dala na tak hlbokú duchovnú cestu a pomáhala tým nie len sebe ale i ostatným.

 • Obávaš sa, že táto cesta hĺbky je len pre vyvolených a máš strach, že navždy zostaneš chytená v pasci konvenčnej kariéry?

AK SI ODPOVEDALA ÁNO ASPOŇ NA JEDNU Z TÝCHTO OTÁZOK, POKRAČUJ V ČÍTANÍ ĎALEJ. TOTO JE CESTA PRE TEBA!

 

ZAPÍŠ SA NA ČAKACIU LISTINU KLIKNUTÍM NA ZELENÉ TLAČIDLO ČAKACIA LISTINA A ONEDLHO DOSTANEŠ INFO O ĎALŠOM TERMÍNE:

 

 

Prečo más ale pocit, že zlyhávaš?

Vyskúšala si rôzne spôsoby, ako nájsť v práci či v živote väčšie naplnenie a nepodarilo sa? Týkajú sa ťa tieto riadky?

 •  Snažíš sa vo vzťahu s ľuďmi či s klientami vniesť viac empatie či porozumenia, ale narážaš  na časové či emočné obmedzenie profesie a života

 •  Skúšala si meditovať a praktikovať duchovne techniky vo voľnom živote, ale nedokázala si ich integrovať do práce a bežného života

 • Premýšľaš o zmene oboru, ale nevieš, čo iného by si mohla urobiť, aby si uživila seba a rodinu

 • Čítaš a vidíš príbehy úspešných terapeutov a koučov a vedľa nich si pripadáš ako nedostatočná či neschopná

 • Zúčastnila si sa duchovných seminárov, ale po návratu do reality si sa cítila ešte viac frustrovaná  rozdielom medzi svojimi túžbami a skutočnosťou

BEZ JASNÉHO NÁVODU A PODPORY SA TI NEDARÍ VYMANIŤ ZO STARÝCH VZORCOV A LIMITUJÚCICH PRESVEDČENÍ. CÍTIŠ, ŽE SI PARALYZOVANÁ STRACHOM ZO ZLÝHANIA A ODSÚDENÍM OKOLIA.

AKÁ JE TVOJA VYSNÍVANÁ BUDÚCNOST?

Snívaš o živote naplnenom zmyslom, radosti a hojnosťou. Chcela by si sa každé ráno prebúdzať s nadšením a vďačnosťou za to, že môžeš byť sprievodkyňou na ceste druhých k celistvosti. Túžiš plne rozvinúť svoje duchovné dary a zdieľať ich so svetom. 

Predstavuješ si, ako v terapeutickej praxi vytváraš bezpečný priestor, v ktorom sa môžu ľudia uzdravovať a rásť a spájať sa so svojou vyššou podstatou. Chceš okolo seba šíriť láskyplnú harmóniu a povznášajúcu energiu, byť majákom.

Tvojím snom je inšpirovať druhých svojím príbehom transformácie a ukázať im, že i oni môžu žiť v súlade so svojím vyšším poslaním. Túžiš cítiť hlboké spojenie s Bohom, vesmírom a prírodou a z toho čerpať múdrosť a silu.

Želáš si mať dostatok času a peňazí na to, aby si mohla žiť slobodu, cestovať, stále sa učiť a objavovať krásy života. 

Tvojim cieľom je žiť život ako majstrovské dielo a zanechať po sebe pozitívnu stopu.

 

Vedela si ale toto?

"Vnútri každého z nás drieme liečiteľ. Precitnutie tohto liečiteľa je cestou k naplneniu nášho poslania a skutočnej radosti zo života. Ak cítiš volanie svojej duše, je čas prebudiť sa a vydať sa na dobrodružstvo objavovania svojich darov. Nechaj sa viesť múdrosťou hlbokého liečenia a staň sa liečiteľkou novej doby - sprievodkyňou na ceste k celistvosti tela, mysle a ducha."

 

Nejde o to, či si dosť dobrá, ale či si ochotná počúvať volanie svojej duše. Prevediem ťa  osvedčenou cestou, ako prebudiť a rozvinúť vnútorné liečivé schopnosti. Sľubujem dobrodružstvo sebaobjavovania a sebarealizácie. Pozývam ťa  na cestu, ktorá môže naplniť Tvoj život novým zmyslom a radosťou. Dávam Ti pocítiť, že aj ty môžeš byť liečiteľkou novej doby a inšpiráciou pre druhých a uzdraviť i seba.

Prečo Ti o tom hovorím a aký je môj príbeh?

Tiež som bola tam, kde TY. Bola som v nemocnici ako lekárka a cítila som obrovskú frustráciu a nenaplnenie, hľadala vyšší zmysel a naplnenie a uzdravenie z nezdravých vzťahov.

Mala som stabilitu, príjem, istotu, ale vnútri som sa cítila prázdna a vyčerpaná. Potom ma opakované vyhorenia donútili prehodnotiť svoju cestu a do toho mi prišiel tento liečiteľský výcvik a objavila som svoje dary liečiť a sprevádzať.

Dnes žijem život vo službe druhým a cítim hlbokú radosť a vďačnosť. A teraz si na rade Ty - daruj svetu precitnutie tvojej duše, daruj svetu to, kým naozaj si. Poď sa nechať previesť a spojiť sa so sebou.

Chápem ale, že môžeš cítiť tieto prekážky, ale pomôžem Ti ich prekonať:

 • "Máš pocit, že nie si dosť dobrá, aby si mohla liečiť druhých." - ukážem Ti nástroje, ako liečiť seba i druhých

 • "Máš pocit, že ťa duchovný biznis neuživí a že to je iba koníček" - Možem Ti na sebe ukázať, že keď konáš zo srdca, tak ide všetko.

 • "Máš pocit, že nie si dosť silná, aby si zvládla túto výzvu" - Súčasťou výcviku je hlboká práca na sebe a svojich obmedzeniach, kde sa napojíš na svoju silu duše  z nekonečného zdroja a nepodľahneš tlaku ostatných. 

 • "Máš pocit, že ťa okolie nepochopí a odsúdi" -  Ukážem Ti, že je možné mať pri sebe podporujúcich ľudí, ktorý Ta podporia.

Pomôžem Ti toto všetko zrealizovať na liečiteľskom výcviku, kde ťa napojím na tvoje dary, unikátnosť a Tvoju silu - čítaj ďalej:

Tento výcvik ponúka ucelenú metódu, ako prebudiť a rozvinúť svoj liečiteľský potenciál v 7 krokoch: 

 1. Napojenie na Zdroj

  • napojenie sa na nekonečnú liečivú energiu

 2. Dostaneš sa do théta stavu

  • spomalenie mozgových vĺn do stavu hlbokej meditácie, prístupu k povedomiu a rozšírenému vedomiu 

 3. Odhalene blokujúcich presvedčení

  • použitie svalového testovania k identifikácii limitujúcich vzorcov na úrovni podvedomia či minulých životov 

 4. Zmena na bunkovej úrovni

  • preprogramovanie DNA a bunkovej pamäti, nahradenie obmedzujúcich presvedčení podporujúcimi presvedčeniami

 5. Zrýchlené uzdravovanie

  • práca s energetickým telom a orgánmi, okamžité zmeny vo fyzickej realite

 6. Čítanie z Akášickej kroniky

  • prístup k Akášickej kronike, odkrývanie duchovných darov a poslania duše

 7. Manifestácia životných vízií

  • prerod vnútornej transformácie do vonkajšej reality, tvorba života a kariéry snov

 Ponuka  Základného  liečiteľského výcviku - ONLINE -sila je rovnaká ako offline

 • Naučíš sa pracovať s theta stavom a energetickým telom, identifikovať a meniť bloky vo svojom podvedomí, zrýchlene uzdravovať seba i druhých, čítať v Akášickej kronike a manifestovať svoju životnú víziu. Získaš  nástroje na to, aby sa stala naplnenou duchovnou liečiteľkou a mohla si vybudovať vlastnú prax.

 • Výhody: 3 dni intenzívneho výcviku mnou, MUDr. Natáliou Blanárovou, certifikovanou lektorkou, osvedčená metóda úspešná po celom svete, mocné techniky na zmenu seba i druhých, podpora komunity praktizujúcich, know-how pre rozjazd vlastného biznisu. TERMÍN JE ONLINE ZA 2 AŽ 3 MESIACE, INFO O TERMÍNE DOSTANEŠ, KEĎ SA ZAPÍŠEŠ NA ČAKACIU LISTINU V ČASE.

 • Prekonanie prekážok: Zbavenie sa vnútorných blokov a pochybností, ktoré bránia rozvinutiu liečiteľského potenciálu. Nájdenie vnútornej sily, sebavedomie a napojenie na nekonečný zdroj. Jasný plán, ako integrovať výcvik do života a vytvoriť si kariéru snov.

 • Bonusy: získaš e-book v českom jazyku, moju podporu nasledujúce mesiace v podobe skupinového online stretnutia a zdieľanie toho, čo si praxou zistila.

 •  Platí moja pozvánka k  liečiteľskému kurzu- získaš i certifikát ako oficiálny liečiteľ, platí sa nevratná záloha a kurzovné. ZAPÍŠ SA DO ČAKACEJ LISTINY KLIKOM NA ZELENÉ TLAČIDLO A DOSTANEŠ INFO O NAJBLIŽŠOM TERMÍNE A ĎALŠIE PODROBNOSTI:

    

Pokiaľ  túto ponuku prijmeš, otvoria sa Ti dvere do nového sveta. Urobíš prvý odvážny krok na ceste k naplneniu svojho poslania. Zapáliš iskru svojho liečiteľského daru a začneš meniť životy – svoj aj svojich budúcich klientov. Staneš sa nositeľkou svetla a transformácie v tomto svete. Precitneš do svojej najvyššej verzie seba samej a inšpiruješ ostatných, aby urobili to isté. Začneš tvoriť život a prácu svojich snov.

Toto je prvá základná časť, aby si mohla pokračovať k pokročilej časti ďalších kurzov - Pokročilý kurz, Ty a Stvoriteľ a Hlboké dolovanie.

Prijímam toto poslanie a z najväčšej lásky ťa prevediem ta tvoju cestu.

Z lásky k vnútornému svetu MUDr. Natália Blanárová

bottom of page