top of page

Acerca de

Môj príbeh

Moja cesta

V októbri 2022, po ukončení práce lekára, som bola na šamanskej iniciácii so šamanmi z Peru z And 4000 m.n.m. Bola som spojená s prastarou líniou  liečiteľov a dostala som kódy uzdravovania vzťahu k prírode, ženskosti, ženskej energie, uzdravenie sŕdc a všetko sa vo mne posilnilo a akoby dosadlo. Stala sa zo mňa strážkyňa Matky Zeme, uzdravenia ženskej energie, vzťahu k prírode, uzdravenia srdca návratom k duši.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako som sa tam/sem vôbec dostala?

 

Mám pocit, že na to, kým som teraz, som musela zažiť práve veľa nedostatku i lásky a i financií, bolesti, strát, opustenie rodiny, rodného Slovenska a teraz i opustenie medicíny.

 

Celá moja cesta je o zhadzovaní masiek a o najvyššej pravde, aby som vedela odpovedať na otázky, kto som, odkiaľ pochádzam, kam smerujem.

 

Čo ma najviac ovplyvnilo?

 

Detstvo. Chcela som byť milovaná a pochopená a prijatá. Dať všetku lásku čo mám a prijímať lásku. Ale nestretlo sa to. Zažívala som určitú formu nepodporujúceho prostredia, ktoré mi zatvorilo srdce. Bola som ustráchaná, stratená a jedine, čo ma vždy podporilo, bol útek z domu a pobyt v prírode.

 

Na základe týchto skúsenosti som si preštudovala veľa kníh na tému uzdravenia vnútorného dieťaťa, prešla liečeniami a stalo sa to hlavnou témou mojej práce s klientami, kedy spoločne nachádzame cestu k uzdraveniu vnútorného aspektu v nás, aby sme sa stali silnou a odvážnou bytosťou, ktorá si ide za svojimi snami. 

 

Zatvorené srdce. Dlho som mala zatvorené srdce a bála som sa otvoriť zraniteľnosti. Mala som pred srdcom vrstvy strachu, stenu, bariéru, ktorá mi bránila cítiť. Bola to ochrana, aby mi už zas nikto neublížil. Zatvorené srdce ma mnohému naučilo. Až kým som to celé okolo srdca nerozpustila a odovzdala sa svojej zraniteľnosti. Dovolila som svojmu srdcu cítiť a pozorujem, ako ma krásne vedie. 

 

Zranené ženstvo. Nebola som prijatá ako žena. Ťažko som to niesla. Nemala som skoro žiadne kamarátky a lepšie mi bolo v mužskej spoločnosti. Vyhýbala som sa svojej ženskosti. Pamätám si, že som chcela byť chlapec a prezliekala som sa za chlapca. Vždy som si myslela, aké to majú muži jednoduché a bola som naozaj veľmi nahnevaná na to, že som žena a kým som. Zvykla som byť v mužskej energii a svoju ženskú stránku som neriešila. Uvedomila som si, aké je dôležité uzdraviť svoj ženský aspekt a to mi pomohlo pritiahnuť do života i úžasné možnosti a silného muža.

So ženskou stránkou, vnútornou ženou Vám môžem veľmi pomôcť. 

 

Vzťahy. Hľadanie toho pravého. Veľa strát v láske. Uvedomila som si, že som mala v sebe pokrivenú dynamiku a nachádzala som si tých mužov, ktorí mi zrkadlili moje nevyriešené témy sebalásky a sebahodnoty. Až keď som uzdravila svoje zranenia z detstva, posilnila a uzdravila svoje mužské a ženské archetypy, nastavila sebahodnotu a posilnila sebalásku, vtedy som sa dokázala otvoriť tomu, že to, čo má prísť sa jednoducho stane.

 

Sebaláska, sebahodnota. Celý život ma učí sa milovať a úplne sa prijať. Prichádzajú mi rôzne skúšky, či sa už naozaj milujem tak, ako mám. Uvedomujem si, aké je to dôležité a je to i téma, ktorú často riešim s klientami. 

 

Práca. Na medicínu som sa dostala na 3 krát. Stálo ma to neskutočne veľa úsilia. Po 5 rokov v praxi som pochopila, že to nie je úplne moja cesta, keď som zažívala hlboké pocity frustrácie, stresu, napätia a strachu. Moje telo, emócie, myseľ a duša ma už potom do nemocnice nechceli pustiť a moje Ego konečne poslúchlo. Bola to ťažká cesta. Vnímam, že veľa ľudí sa drží tam, kde nemá byť, pretože to je od nich očakávané. Ale opak je pravdou. Máme napĺňať svoje poslanie, nie poslanie druhých. I s touto cestou Vám môžem pomôcť a poradiť z vlastných skúsenosti. Viem, aký je to pocit nechať také úsilie za sebou a vydať sa na cestu do neznáma

 

Poslanie. Veľká téma. Stále som sa pýtala, na čo tu vlastne som a prečo ma vlastne medicína prestala napĺňať, keď som tomu dala tak veľa času a chcela som byť lekárka od mala? Zistila som, že mi dáva veľký zmysel šíriť svoje poznanie ďalej. Čím viac  som sa čistila a liečila, tým viac sa mi otvárali moje dary duše, intuícia, liečenie. Cítim Božské vedenie, prírodu a svoju dušu. Som smerovaná ísť svojou jedinečnou cestou pravdy.


 

Nedostatok financií a hojnosti. Táto téma ma dosť ovplyvnila v detstve a až do súčasnosti. Kedy som stále riešila v sebe vzorce a vzorce presvedčení, ktoré ma držali v nedostatku a strachu, či vôbec prežijem. Prešla som mnoho kurzami, liečením, aby som pochopila vzťah mňa k financiám a mohla ten vzťah konečne uzdraviť. Hojnosť ku mne začala prichádzať až vtedy, keď som sama bola v súlade so svojou cestou, poslaním. 

 

Strava, zdravý životný štýl a šport. Šport ma držal a drží pri zmysloch. Vždy ma previedol náročnými transformáciami a úskaliami a vyčistil hlavu. Dôležité bolo počúvať, čo moje telo chce a cíti a dať mu potrebné látky. Upraviť stravu a vyhodiť všetko, čo môjmu telu neslúži. Preto i apelujem na zdravý životný štýl a pohyb hlavne v prírode.


Som vďačná za to, že som zdedila tak silné telo a že to celé so mnou zvládlo a nerozsypalo sa úplne.

Zažila som toho veľa, čo prinieslo dosť k mojej praxi liečiteľstva a i pre Vás, keď sa objednáte ku mne. Mám Vám čo ponúknuť a so všetkým viem pohnúť.

 

Moc sa na Vás teším.

IMG-20221005-WA0001_edited.jpg
bottom of page