Acerca de

Môj príbeh

Ako to celé začalo

Celá moja transformácia v bytosť, ktorú som, začala skončením vysokej školy, sama som sa odsťahovala do ČR a začala nový život. Nové mesto, noví kolegovia, nová práca a ja neskúsená a na začiatku.

Sprevádzala ma príroda, seba rozvoj, šport, závody a hľadanie tej pravej lásky. Nikto mi však nepovedal, že do života chodí práve to, čo potrebujem a prišlo mnoho lekcií. 

Prvý krok k transformácii začal, keď som sa bláznivo zamilovala. Zamilovala som sa ale do niekoho, koho som nemohla mať. Tu nastali otázky, vnútorné konflikty, pády, plač, smútok. Prečo to tak je? Či si nezaslúžim lásku? Prečo toľko opustenosti? Je naozaj toto, čo potrebujem?

Prešla som mnoho kurzov na tému uzdravenia. Stále som hľadala odpovede, čo robím zle a prečo ja. Obviňovala som všetko okolo seba a nevedela sa pozrieť dovnútra. Návšteva psychológov a  terapeutov mi nedokázala dať odpovede na  moje vnútorné otázky.

Kde je láska? Čo je láska? Kto som? Prečo toľko strachu a opustenia? Prečo toľko utrpenia a pocitov samoty?

A tak .. keď som si povedala, že končím a odsťahovala sa zas a sama a inde, sa mi začali ukazovať odpovede.

Všetko je vo mne. So všetkým viem pohnúť. Začala som dostávať odpovede na moje otázky. Začala som stretávať rôzne bytosti, ktoré mi ukazovali cestu k sebe a zistila som, že som sa zasekla v toxickom vzťahu. To bol pre mňa šok. Ja a toxický vzťah? Čože? Vôbec som nemohla odísť, i keď som vedela, že sa mám pohnúť. Navyšovala som vedomie, meditovala, meditovala, čistila sa, dávala si lásku, čistila, prišli energetické terapie, šla som do hĺbky. Púšťala som bolesť a utrpenie. Všetko som prijala a zrazu som to mohla pustiť.

Už keď sa mi podarilo opustiť toxický vzťah, prišla ďalšia téma, ktorá ma totálne položila. Moje poslanie.

Poslanie. Čo tu mám robiť? Či mi klasická medicína nestačí? Cítila som zas frustráciu, pocit nenaplnenia, otrasy... Jedného dňa v práci ma vyplo. Cítila som paralýzu. Veľa pacientov, veľký tlak a ja som nebola schopná jednať. Tma pred očami a tu prišlo. A dosť.

Dosť , dosť, dosť!

Moja úloha je omnoho vyššia. 

Cítila som, že to, čo som sa naučila, mám dať svetu. Že mám liečiť a uzdravovať skrze seba. Nie len klasickou medicínou, ale i energetickou. Pretože ten vnútorný hlas sa už nedalo nepočuť.

Pretože už bola intuícia tak silná, že mi to rozbilo veľa mojím ilúzií.

A tak som tu. Na ceste k Vášmu pravému Ja. Na ceste k spokojnému životu v radosti.

Na ceste k Vašej jedinečnosti a poslaniu.

Na ceste k Vášmu liečeniu blokov či vo vzťahoch, či v práci, či na úrovni seba hodnoty.

Je toho omnoho viac, čo sa len dá predstaviť.

Pretože verím, že všetko je možné a so všetkým viem pohnúť.

Pretože verím, že všetko je energia.

Pretože verím, že ste tu správne.

Teším sa na Vás.

Poďme spolu spolupracovať

Buďme v kontakte

Ďakujeme za odoslanie!