top of page

O mne

Natália Blanárová

Zdravím Vás úžasné duše,

volám sa Natália a som intuitívna liečiteľka, sprievodkyňa na ceste k Vašej duši, srdcu a návratu k prírode.

Milujem prírodu a pohyb v prírode či na bicykli, behom, turistikou alebo pracovať s prírodou pomocou esenciálnych olejov a kryštálov, rastlín. Milujem sa vzdelávať a prehlbovať svoje znalosti. Milujem komunikáciu, prednášanie a ukazovanie ľudom, že veci môžu byť úplne inak, ako sa im zdá. 

Zbožňujem prácu s energiou a pozerať sa do energetického poľa, čo všetko tam je schované a nás blokuje sa pohnúť z miesta a cítiť to, čo chceme cítiť.

Som hĺbkový pátrač, duchovný nakopávač, uzemňujem rozbúrené víry, emócie.

 

Som stabilita v dobe chaosu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja kvalita duše je kombinácia strážcu rovnováhy - prírodnej bytosti - veliteľa

Hlavný dar duše je láska.

Prikladám recenziu od klientky a jej pocity:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konám pomocou Božskej energie, energie prírody a s pomocou mojej jedinečnej liečivej energie duše, ktoré Vám zvýšia vibrácie, prečistia obmedzenia, ktoré Vám stoja v ceste prejavenia svoje podstaty duše, jedinečnosti, autenticite. Vrátite sa do svojej sily.

 Otváram Vám možnosť ,,spomenúť si" na to, čo už poznáte. Spojiť sa s Vaším vnútorným svetlom, svojou intuíciou. Je to táto spomienka, toto spojenie, ktoré liečenie umožňuje.

Je to o ,,frekvencii riešenia", ktorá je prítomná vnútri môjho energetického poľa, ako výsledok môjho vnútorného rastu a jasnosti vedomia.

Aktivujem vo Vás proces samoliečenia. Toto spojenie má liečivý účinok na všetky vrstvy seba samých - na emocionálnej, fyzickej a duševnej úrovni.

Budete vedený cez Váš vnútorný kompas k ceste Vášho poslania, naplneného života v každej oblasti. Veľkou výhodou je, že pracujem osobne, i online a i na diaľku a môžem sa s Vami spojiť všade.

Kde vkročím, prichádza liečivá láska, otvorenie srdca, inšpirácia, zmena, nakopnutie, povzbudenie, zvýšenie vedomia tak, aby ste šli v súlade so zvyšujúcou sa vibráciou Novej Zeme. Ďalším veľkým plus je, že pozitívne zmeny vo Vás sa odzrkadlia aj na Vašich deťoch a okolí.

Proces mojej transformácie trval dlho ale to maximum začalo, keď som si uvedomila množstvo vecí, ktoré potrebovali byť riešené vo mne a stagnáciou v mojom vzťahovom, pracovnom, osobnom živote.

V intuitívnych terapiách v závislosti na téme energeticky čistím zaseknuté energie na rôznych úrovniach Vašej existencie. V závislosti na Vašom zadaní sa môžu čistiť zablokované emócie v tele, čakry, aura, vnútorné dieťa, prisadnuté negatívne energie, rodové línie či minulé životy tak, aby Vás to nakoplo tam, kde máte byť na ceste Vašej duše. 

Klienti zažívajú pocit ľahkosti, slobody, zosilnenú intuíciu, božské vedenie, prúd energie v centrálnom energetickom kanáli, napojenie na dušu a aktiváciu darov duše.

Ďakujem, že ste tu.

Viac o mne a mojej ceste v Mojom príbehu.

1.jpg
Screenshot_20221013_171039_com.whatsapp_edit_9317983318889.jpg

Milujem liečenie duše dospelých i detičiek. Dejú sa zázraky.

Môžete sa pridať pokojne i do mojej súkromnej skupiny na Facebooku, kde zdieľam videa a hovorím viac, ako všetko prebieha, aby ste si nacítili moju energiu a úprimnosť a otvorenosť.

FB skupina Schody k osvieteniu klik sem: 

IMG_20220502_200356_edited_edited.jpg
natalia_partner.png
Skúsenosti

Krátky životopis

Na tejto stránke Vám zhrniem stručne, aké kurzy som prešla, ale je toho omnoho viac na ceste sebarozvoja.

Kvalifikácia

2024

Robím výcvik v Thetahealing liečenia s certifikáciou - klik tu VÝCVIK

2023

Štúdium aromaterapie v dvojročnej škole - esenciálne oleje v starostlivosti o telo, emócie, dušu ( v prípade záujmu môžem poradiť, môžete mi napísať)

Fytoterapia a botanika liečivých rastlín

Nástup do ďalšieho psychoterapeutického dvojročného výcviku fenomenologickej psychológie a konštalačnej práce vo vnútornom svete

2018-2022

Kurz energetickej medicíny Alberto Villoldo, práca s tieňovou stránkou 

Certifikácia Theta Healing Basic DNA, Advanced DNA, You and The Creator, Dig Deeper

Kurz Emočný kód - Dr. Bradley Nelson

Kurz Zpět k počátku – Andreas Goldemann

Kurz Sila dychu Scott Schwenk

A mnoho ďalšieho...

2012-2018

Štúdium medicíny

bottom of page