O mne

Natália Blanárová

Zdravím Vás úžasné duše,

volám sa Natália a som intuitívna liečiteľka, sprievodkyňa na ceste k Vašej duši, srdcu a návratu k prírode.

Konám pomocou Božskej energie, energie prírody a s pomocou mojej jedinečnej liečivej energie duše, ktoré Vám zvýšia vibrácie, prečistia obmedzenia, ktoré Vám stoja v ceste prejavenia svoje podstaty duše, jedinečnosti, autenticite. Vrátite sa do svojej sily.

 Otváram Vám možnosť ,,spomenúť si" na to, čo už poznáte. Spojiť sa s Vaším vnútorným svetlom, svojou intuíciou. Je to táto spomienka, toto spojenie, ktoré liečenie umožňuje.

Je to o ,,frekvencii riešenia", ktorá je prítomná vnútri môjho energetického poľa, ako výsledok môjho vnútorného rastu a jasnosti vedomia.

Aktivujem vo Vás proces samoliečenia. Toto spojenie má liečivý účinok na všetky vrstvy seba samých - na emocionálnej, fyzickej a duševnej úrovni.

Budete vedený cez Váš vnútorný kompas k ceste Vášho poslania, naplneného života v každej oblasti. Veľkou výhodou je, že pracujem na diaľku a môžem sa s Vami spojiť všade.

Kde vkročím, prichádza liečivá láska, otvorenie srdca, inšpirácia, zmena, nakopnutie, povzbudenie, zvýšenie vedomia tak, aby ste šli v súlade so zvyšujúcou sa vibráciou Novej Zeme. Ďalším veľkým plus je, že pozitívne zmeny vo Vás sa odzrkadlia aj na Vašich deťoch a okolí.

Proces mojej transformácie trval dlho ale to maximum začalo, keď som si uvedomila množstvo vecí, ktoré potrebovali byť riešené vo mne a stagnáciou v mojom vzťahovom, pracovnom, osobnom živote.

Jedného krásneho dňa, kedy som si ráno povedala, že všetko bude v poriadku a dám to, prišiel zásadný zvrat. Pracujem ako doktorka klasickej medicíny a v určitý deň, kedy prišlo zrejme božské načasovanie, ma v práci vyplo, nebola som schopná reagovať, pacientov bolo neskutočne veľa a stále pribúdali a ja som mala pred očami tmu. Hovorila som si, či je toto môj smer? Či mám toto zažívať, či si to vôbec zaslúžim? Prechádzali mnou ťažké emócie a vtedy som si povedala a dosť. Moje poslanie je omnoho vyššie. Uvedomila som si, že všetky skúsenosti, talenty mám šíriť a ukázať svetu a nebyť len šedou myškou schovanou v nemocnici.

V intuitívnych terapiách v závislosti na téme energeticky čistím zaseknuté energie na rôznych úrovniach Vašej existencie. V závislosti na Vašom zadaní sa môžu čistiť zablokované emócie v tele, čakry, aura, vnútorné dieťa, prisadnuté negatívne energie, rodové línie či minulé životy tak, aby Vás to nakoplo tam, kde máte byť na ceste Vašej duše. 

Klienti zažívajú pocit ľahkosti, slobody, zosilnenú intuíciu, božské vedenie, prúd energie v centrálnom energetickom kanáli, napojenie na dušu a aktiváciu darov duše.

Ďakujem, že ste tu.

IMG_20220502_200356_edited_edited.jpg
natalia_partner.png
Skúsenosti

Krátky životopis

Na tejto stránke Vám zhrniem stručne, aké kurzy som prešla, ale je toho omnoho viac na ceste sebarozvoja.

Kvalifikácia

2022 - Súčasnosť

Lekárka klasickej medicíny a liečiteľka s pomocou energetickej medicíny.

2018-2022

Kurz energetickej medicíny Alberto Villoldo

Certifikácia Theta Healing Basic DNA, Advanced DNA, You and The Creator, Dig Deeper

Kurz Změň svůj osud - Dr. Joe Dispenza

Kurz Emoční kód - Dr. Bradley Nelson

Kurz Zpět k počátku – Andreas Goldemann

Kurz Síla dechu Scott Schwenk

A mnoho ďalšieho...

2012-2018

Štúdium medicíny