top of page
Kostel

Prečo Bewit?

IMG_20230812_141306 (1).jpg
bewit-leknin-modry-absolue-100-cisty-a-prirodni-esencialni-olej-leknin-modry-lotos-esencia

Dnes by som sa s vami rada podelila o myšlienky, prečo práve česká spoločnosť BEWIT sa stala mojim dodávateľom esenciálnych olejov, keď je na trhu celkom dosť firiem s esenciálnymi olejmi. Zaujala ma práve ich vízia s holistickým prístupom, čistota a certifikácia terapeutických esenciálnych olejov.


Keď rozmýšľam nad tým, ako som sa dostala k tejto značke, musím uznať, že to bola zhoda náhod a okolností. Dávala som výpoveď v nemocnici už 3 x za moju 5 ročnú prax a popri budovaní terapeutickej praxe som sa zamýšľala, čím podporím stabilitu svojho života, rastu a sprevádzania, svoju energiu, ukorigujem emocionalitu a hojnosť.

Nechávam sa viesť a stalo sa mi, že behom krátkej chvíle mi z 3 rôznych zdrojov bola ukázala táto značka a mňa k nej energeticky tiahlo, pretože to u mňa nikdy nie je náhoda, keď sa mi niečo opakuje. ta čistota a energia srdca bola pre mňa priam okúzľujúca.

 

Popri tom, ako som sa rozhodovala, že už dám konečne výpoveď zo zdravotníctva, na mňa prichádzali rôzne emocionálne búrky a s týmto mi dosť pomohol esenciálny olej z cédru himalájskeho , ktorý ma podporil v nasadení, rozhodnosti a odolnosti, aby som sa úplne nezosypala, pretože rozhodnutie odchodu zo zdravotníctva bolo pre mňa veľmi ťažké. Cítila som, že som podporená a že mám vôľu ísť vpred a urobiť dôležité kroky ďalej a povedať pani primárke, ako sa veci majú a odovzdať definitívne výpoveď. Je to jeden z mojich obľúbených esenciálnych olejov. Viac o ňom vo videu a takéto videa zdieľam i pre ľudí v Bewit rodinke, ktorých podporujem na tejto ceste:

 

Emocionálny proces výpoveďou neskončil, pretože som mala rôzne pocity strachu zo straty a strachu zo straty stability, strachu zo straty reputácie a nevedela som dlho prijať to, že už nebudem pre ľudí ten klasický lekár v nemocnici, ale úplne niekto iný - potrebovala som to v sebe transformovať a otvoriť sa nového životu. Nechávam sa viesť intuíciou a tak si ma zavolaj esenciálny olej z cyprišu, ktorý mi pomohol prekonať tuto transformáciu a prechod na druhú stranu cesty - na moju novú cestu životom. 

 

A tak som prepadala hlbšie a hlbšie aromaterapii, pretože mi pomáhala pracovať s môjmi hlbokými strachmi a emočnými prepadmi v najťažších etapách môjho života. Veľmi mi pomohlo i kadidlo, ktoré mi vyliečilo zápal v tele a na tvári. Z toho stresu, ktorý som zažívala, sa to dosť prejavilo na pleti a v oslabení energetického a fyzického tela. Kadidlo ma očistilo a posilnilo, dvihlo mi vedomie a cítila som sa vždy lepšie. 

Prepadala som hlbšie a hlbšie aromaterapii a teraz po 2 rokoch užívania mam také skúsenosti, že ma to zavialo i na školu aromaterapie, kde sa aromaterapii venujem už i ako profesionál. Pre ľudí, ktorí sú so mnou na posločnej este aromaterapie v Bwit rodinke mám i súkromnú skupinku, kde zdielam svoje skúsenosti a vedomosti.

Čo sa týka firmy Bewit.love, veľmi ma očaril pozitívny prístup a ocenenie pána majiteľa firmy Ing. Jiří Černotu, s ktorým som sa prvý krát osobne stretla na festivale a bola som pozvaná i ako hosť  v Bewit slávnosti na odprezentovanie zásadnej témy v mojej terapeutickej praxi, ako môže zranené detstvo ovplyvniť náš život, naše vzťahy a ako môže súvisieť s toxicitou v živote.

Vždy ma fascinoval láskavý a príjemný prístup nie len majiteľa firmy ale i ľudí, ktorí s firmou spolupracujú. Oceňujem, že to všetko robia od srdca a mňa nadchol celý princíp firmy a začala som s ňou i spolupracovať.

Objednávala som si ďalšie a ďalšie produkty a objavovala som nielen absolútnu funkčnosť esenciálnych olejov a ostatných BEWIT produktov, ale aj kvalitu a láskavý prístup zamestnancov spoločnosti.

Dôverujem tomu, že všetky produkty sú tak čisté, ako je to o nich publikované. Sledujem naďalej videá, posty a naciťujem reakcie. No najviac ma presviedčajú aj tak samotné produkty.

Úplne najviac ma dostal prawtein Carbon Elixír a jeho „brat“ Carbon Elixír AX (špeciálna verzia obohatená o velmi účinný antioxidant – Astaxanthin)

Chuťovo je pre mňa najlepší medzi všetkými prawteinmi (proteínové dávky z kakaových bôbov) a okrem prítomnej molekule C60, ktorá pôsobí zázračne na telo, zmizla mi aj chuť na sladké.
Presné popisy produktov nechcem rozpisovať, to nájdete na webe aj so skúsenosťami iných užívateľov. Pre mňa je najdôležitejšie, že mi dodáva energiu a vyživuje, resp. pomáha môjmu organizmu.

O molekule C60 ste už počuli? Je to malý zázrak, za ktorý Harold Walter Kroto, Robert Curl a Richard Smalley dostali Nobelovu cenu. Pôsobí antibakteriálne, antivirálne, je výborným antioxidantom, podporuje imunitu a podľa výsledkov štúdii (a skúseností niektorých užívateľov) je účinný aj proti rakovine. Nemám tu priestor k tomu viac písať, Google Vám určite napovie. Napríklad aj tu: Video na You Tube a ďalšie video o molekule C60 

 

S rýchlymi výsledkami a okamžitými dôkazmi účinnosti produktov mám len ten problém, že nemám také choroby, ktoré by bolo treba rýchlo naprávať. A tak na sebe sledujem pôsobenie olejov a ďalších produktov dlhodobo.

V tomto článku uvediem zoznam tých produktov, ktoré som si veľmi obľúbila a už nemôžu chýbať v mojej domácnosti. A keďže ich je veľa, nechcem sa veľmi rozpisovať, skôr ich tu uvádzam ako inšpiráciu.

Čisté a prírodné esenciálne oleje, resp. zmesi olejov:

Germánium je jeden z mojich najobľúbenejších na podporu ženskej energie:

 

 

 

 

 

 

 

 


Nopa – na akúkoľvek bolesť tela. chrbtice, ramien, kolien. Ako športovec stále užívam, lebo to občas dosť prepálim. Pôsobí do pár minút.
Bodyguard a Soulguard – ochrana tela aj duše, veľmi príjemné a silné esencie, ktoré pokryjú celú škálu disharmónii
Protect – na ochranu pri chrípkach, proti vírusom a bacilom, podpora imunity
Move It – na pohybový aparát, často používam na kolená, stehná. 
Lym – rozprúdenie lymfy
Wloss – na podporu štíhlosti, štíhlej línie, strata tukov, očista tela, na odstránenie hladu.
Insect Stop – od jari do jesene nevyhnutný prírodný repelent. A ešte aj krásne vonia.
Gold Col – na podporu tvorby kolagénu
Hair – na podporu rastu vlasov stačí kvapka do dávky šampónu, s ktorou si idete umyť vlásky
Mäta prieporná (Peppermint) – podpora vízie, otvorenie dýchacích ciest ale i na unavené nohy, ktoré potrebujú schladiť 
33 – zmes 33 byliniek na podporu imunity (každý večer natieram na chodidlá, v spálni zostáva prekrásna vôňa
Intuition – intuícia, používam pri práci (v inhalátore pri PC)
Inspiration – spolu s intuíciou na inšpiráciu pri práci
Palo Santo – očistná vôňa od negatívnych energii, vôňa klasická ako drievko Palo Santo
Frankincense Quattuor – kadidlo (4 druhy), posilňuje všetky esenciálne oleje
Gold Nowa – na odstránenie bradavíc (drobné kožné výrastky)

Ach, nedá sa mi všetko vypísať, lebo milujem a používam množstvo ďalších, ako napríklad:
Winner, Money, Yes, Joy, I am happy, Creativity, Motivation, Magic, ThankYou, Freedom a množstvo jednoduhových – ovocných a kvetinkových.

Olejčeky, ktoré nesmú chýbať pri terapiach:
Transformation, Prana, Forgiveness (Odpustenie), Humility (Pokora), Safe Love (Sebaláska), Life (Život-oslava života), Earth (Zem), Moon (Mesiac), Now (Tu a Teraz)

Exkluzívny Modrý lotus očaril aj mňa.


Má absolútne dokonalú omamnú vôňu, zvyšuje vibrácie, rozširuje vedomie, podporuje tvorivosť, prináša pokoj a je ideálny spoločník pri meditáciách.


Blue Lotus – Posvätný Modrý lotos používali aj v starom Egypte, kde verili, že môže transformovať dušu, a tá vzostúpi k bohu Ra, bohu Slnka.


Lotos je pre Egypťanov symbol znovuzrodenia a v buddhizme je symbolom múdrosti a víťazstva ducha nad zmysly.

Z ostatných produktov dnes vyberám:
Zelené potraviny ako Prášok z mladého jačmeňa, Chlorella, Spirulina
Esenciálna voda z maty – hydrolát na osvieženie v letných horúčavách nevyhnutné.
Dračia krv s kadidlom – prvá pomoc v prípade poranení a kožných problémov
Lúpané konopné semiačka – absolútne špičkový a chutný „tuk“ do müsli
Sušené višne – do rannej kaše či musli

A to som ešte nespomenula holistickú kozmetikurastlinné oleje a iné potraviny, ostatné prawteiny a difuzéry.

 

Ako tak pozerám, mohla by som spomenúť všetky esenciálne oleje, ale aj ostatné produkty, lebo všetky sú skvelé a pripravené pre použitie v určenej oblasti. Každý si nájde to, čo mu najviac vyhovuje a hlavne dokáže s nimi riešiť svoje individuálne zdravotné problémy.

Som nadšená nielen z produktov, ale aj z množstva výhod, akcii, možností a láskavého prístupu. Neviem sa dočkať nových produktov, napríklad NONtoxic pracie prášky (pranie bez chémie)- od 15.8. bude možnosť zakúpiť na stránke Bewit.

Ako posledné uvádzam, ale nie je o nič menej dôležitá informácia, že BEWIT ponúka úžasnú možnosť spolupráce aj pre tých, ktorí si chcú zarobiť. Dokonca sa tento obchod aj dedí, čo je rarita medzi podobnými systémami práce.

Nechcem a nebudem nikoho nahovárať na budovanie obchodu, ja som len nadšená z produktov. A keď niekto bude cítiť tak ako ja a po čase zistí, že v BEWIT peňaženke má toľko peňazí, že si ďalšiu objednávku vie z nej zaplatiť (a nemusí posielať zo svojho účtu peniaze), potom sa možno objaví otázka: ako sa dá ešte viac zarobiť?


Aj s tým vám viem pomôcť.

 

Preto ak máte záujem o produkty a spoluprácu so mnou, bude mi cťou, ak sa zaregitrujete cez môj registračný link a tak vieme zostať v kontakte a viem vás podporovať tempom a informáciami, ktoré si vyžiadate vy.


K registrácii je potrebné použiť tento link: Registrácia do BEWIT

Prajem vám podobne voňavé zážitky s maximálnou účinnosťou.

 

BEWIT je láska, priam závislosť. Závislosť na prírodných produktoch, ktoré postupne vytlačia z domácnosti všetku chémiu a prinavrátia harmóniu telu aj duši.

 

Jeho názov je naozaj trefný: BEWIT = Be with it (buď s ním).

Svoje skúsenosti prinášam s láskou a úprimnou ochotou pomôcť. Ak som aspoň jedného čitateľa inšpirovala, už sa mi oplatilo publikovať tento článok.


Buďte zdravá, buďte zdraví!

A na koniec ešte jedna skúsenosť.

Na stránku BEWIT som sa registrovala z vlastnej iniciatívy. Je to normálny postup pri firmách, ktoré povoľujú takýto spôsob nákupu. Lenže až po registrácii a  nadšení z esenciálnych olejov som zistila, že táto spoločnosť s úžasnými produktami ponúka oveľa viac. A tak som hľadala niekoho, kto mi vie pomôcť na tejto ceste. Kto mi vysvetli možnosti a kroky, ktoré som inde popísané nenašla, resp. som o nich nevedela.

Preto odporúčam:

Ak Vás zaujali produkty, prípadne filozofia spoločnosti, odporúčam hneď registrovať sa „pod“ niekoho tak, aby Vám ten človek vedel (chcel) pomôcť.

Sú totiž dve možnosti:

  • buď si chcete kupovať produkty len pre seba, potom je síce jedno, cez koho sa zaregistrujete, ale možno nebudete vedieť, čo znamená magická streda a ako ušetriť na produktoch, alebo nejaké iné vychytávky, lebo vám to nemá kto vysvetliť, alebo

  • po spoznaní produktov budete aj Vy nadšená/ý a zistíte, aké obrovské možnosti tu ešte sú – pre spoluprácu, budovanie komunity a prípadného zárobku (nielen šetrenia).

Náš kolektív sa pomaly rozrastá. Všetky svoje skúsenosti si vzájomne odovzdávame a radíme si, ak je to potrebné. Ak chcete patriť do takejto skupiny, srdečne Vám odporúčam registrovať sa cez link:

Registrácia do BEWIT rodinke Natália Blanárová.

Takto sa dostanete do mojej  skupiny a dostanete vždy toľko podpory, koľko budete žiadať.

Žiadne nátlaky, žiadne otravovanie, žiadne limity, ale naopak, ľudská podpora s čistým srdcom.

Bude mi cťou aj na tejto ceste Vás sprevádzať.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať cez email natalia.blanarova11@gmail.com.


Zdraví MUDr. Natália Blanárová

Céder himalájsky môžete nájsť po kliku na zelené tlačidlo. Berte to ako inšpiráciu, nič nie ste povinní, rada vzdelávam a dávam nadšenie ďalej :)

Cypriš môžete nájsť po kliku na zelené tlačidlo. Berte to ako inšpiráciu, nič nie ste povinní, rada vzdelávam a dávam nadšenie ďalej :)

Geránium - pelargóniu môžete nájsť po kliku na zelené tlačidlo. Berte to ako inšpiráciu, nič nie ste povinní, rada vzdelávam a dávam nadšenie ďalej :)

bottom of page