top of page

Referencie

Ohlasy na moje poslanie

Sofia

Ahojte, Natália je úžasný človek. Ak neveríš-uveríš.
Pomohla mi, ako ešte nikto nikdy a zmenila mi tým život.

Ukázala mi, čo je to pravá láska a presvietila temnotu ktorú som v sebe nosila . Vďaka nej nosím a vidím svetlo 🙂

Tessa

Děkuji Natálce za terapii, díky které jsem si uvědomila, co má dušička chce, jak se chce projevit a nádherně mi to zapadlo do sebe. Já už chci tančit, plynout, být tou ženou, která se projevuje tak jak chce♥
Děkuji ze srdce!

Blanka

Natálka mi pročišťovala jeden malý strach. Byla to rychlovka. Vzala kyvadélko a pročistila strach a během minuty bylo hotovo. Ani se mi nechtělo věřit, že se něco fakt stalo. Jenže! To minutové malé pročištění otevřelo neuvěřitelně hlubokou studnu plnou věcí, které s tím nejspíš souvisely. Studnu celoživotního bahna. Studnu, která by se bez tohoto malého pročištění vůbec nikdy neodkryla a dál by mi zahnívala v životě.

Najednou mluvím v mnohem hlubších souvislostech toho prvotního strachu. O souvislostech, které jsem ještě před pár minutami vůbec netušila. Pouštíme se tedy do čištění těchto hlubších pocitů a tam je už je čištění mnohem, mnohem delší. Navíc je také, narozdíl od toho úvodního, fyzicky cítit.
Motá se mi hlava, buší mi srdce, střídavě cítím tlak na jednotlivých čakrách, střídá se mi pocit tepla a chladu, chvílemi cítím i nutkání na zvracení…

Během čištění vylézají další a další věci s tím spojené. Doslova sypu všechna stará přesvědčení a cítím. jak mizí. Nikdy jsem s nikým o těchto pocitech nemluvila, jednak mě nenapadlo, že je mám řešit, a taky bych se asi styděla. Ale s Natálkou se všechno tak otevírá, že to vlastně ani neřídím já. Všechno se prostě děje a já cítím, že se to děje správně. Že přesně tohle jsem už léta potřebovala, jen jsem netušila, že je tady taková možnost.

Asi po půl hodině kyvadlo hlásí, že je hotovo a já I Natálka, nezávisle na sobě, jak si později překvapeně sdělíme, cítíme hřejivý, červený pocit obejmutí.

Shodujeme se, že je to jako objetí od Matky Země. Končíme se silnou euforií. A ještě dlouho potom z toho pocitu čerpám. Ať už tedy řešíte jen něco maličkého, nebo naopak něco velkého, v každém případě Natálii Blanárovou doporučuji. Může vás to zavést do neuvěřitelných hloubek, ale následně také do neuvěřitelných výšin.

Bronislav

Slečna MUDr. Natálie je neuvěřitelná bytost!

Nejenže vám opečuje duši, ale i poradí, jak se sebou pracovat dál!

Před jejím opečování jsem byl trošku ztracený v tomhle světě už jsem přestával věřit, že ještě něco tady dokážu vymyslet!

Po opečovaní se mi prolomily bloky a najednou jsem viděl všechno jinak a hlavně hodně reálně i to, co mi přišlo před tím jako nesmysl!

Všechno teď vidím čistě a bez zábran.

Ty entity jsou pryč!

Děkuji moc Natál!

Vítězslav

Zapálil jsem si svíčku, pustil si svou oblíbenou hudbu, lehl si, zavřel oči a uvolnil se. Po chvíli jsem usnul. Asi to bylo náročné i pro mě. Po probuzení jsem měl od Natálky report, kde popisovala mé čistění, co a jak bylo nejvíc zaneřáděno a na co se víc soustředit.

Po pár dnech jsem rozpoznal, že jsem mnohem klidnější a harmoničtější ve svém vnitru. Poslední léta jsem žil ve velkém shonu. Hlavu mám mnohem čistější, nápaditější a upřímnější. Jako když přeinstalujete operační systém na svém starém počítači. Vše jde najednou mnohem plynuleji a efektivněji.

Přiznám se, že jsem si nikdy netykal s dochvilností, na vše jsem měl čas a výmluvu. Najednou jsem všude první a ohleduplnější k druhým.

Cítím větší chuť k životu a více pozitivní energie kolem sebe.

Oči se mi otverají víc a víc, den od dne, jak si postupně celý proces sedá.

Udělal jsem důležitý krok vpřed.

Tímto Ti chci ještě jednou poděkovat Natália, probudila jsi mě a ukázala mi Cestu.
Děkuji !!!

Lesya

Natálie je profesionál v napojení na vaši duši a její opečování. Odstraní bloky, které vám překáží v různých aspektech vašeho života (vy o nich ani nemusíte vědět, že je máte), a pak najednou zjistíte, že nemáte úzkosti, že život vás baví, chcete zpívat, tančit, tvořit... Je vám dobré. A myšlenky máte nasměrované úplně jiným směrem.

Ana

Naty je úžasná, šikovná a neskutočne vnímavá bytosť, ktorá sa dokáže nacítiť a pomôcť s problémom, s ktorým sa človek pasuje. Som šťastná, že mi ju vesmír poslal presne vtedy, kedy som ju najviac potrebovala. Pomohla mi v čase, kedy som už nevidela východisko a vďaka nej sa pozitívna zmena, na ktorú som čakala 2-3 roky, udiala za pár hodín. Neverila som, že to je možne. Naty veľké, velikánske ĎAKUJEM

bottom of page