top of page

Referencie

Ohlasy na moje poslanie

Príbeh Petry a jej cesta z chaosu do pocitu celistvosti:

Príbeh Sofie - z nelásky k láske a pravde k sebe:

Príbeh Tomáša  zo stratenia sa k návratu k srdcu a na svoju cestu

Príbeh Veroniky a jej skúsenosť s polročným sprevádzaním:

Pre ďalšie recenzie klik na moju FB stránku JasnoDuše

Tomáš

Zdravím. Vrelo odporúčam Natálku, jej pristup, jej prejav, jej obrovske pozitívne vyžarovanie, pochopenie. Ja hovorím, ze Natáliu mi poslali Anjeli. Pred nejakým časom, som sa dostal z veľmi toxickeho vzťahu, po jeho ukončení som bol zmätený, bol som na rozcesti, nevedel som ktorým smerom ist, ako ďalej, hľadal pomoc a znamenie. To znamenie mi prišlo, ked som dostal Nataliinu stránku ako návrh na internete. Hneď mi bola sympatická, po zhliadnutí jej videí, pripominala mi všetky ženy v mojom živote, ktoré ma pozitívne ovplyvnili, ktoré maju miesto hlboko v mojom srdci. Uz z tých videí srsala z nej obrovská pozitivita, pozitívne vibrácie a pochopenie. Po prvom rozhovore s nou, kde sme prebrali môj problém sme sa dohodli na terapii. Terapia prebehla úžasne, bola šitá na mna, obsahovala aj meditáciu, ktorú si púšťam, meditujem, čerpám z nej silu. Táto terapia mi priniesla veľké pochopenie. Pochopenie samého seba, sebalasky, vďačnosti, odpustenia. Pochopil som ake dôležité je mať zdravú sebalasku a ake veľmi dôležité je odpustenie, odpustenie sebe samému a druhým a hlavne cítiť srdcom a nie hlavou(alebo nízkym egom) . Je to proces, ktorý je miestami bolestivý, pretože priznanie si veľa veci niekedy boli. Nežit v zášti, v nenávisti ku niekomu, kto nám ublížil, odpustiť, pretože zášť, nenávisť su veľmi nízke frekvencie a ľahšie sa žije s odpustenim. Terapia s Natáliou mi ukázala cestu, kam mam smerovať a ja som konečne našiel správny smer. Späť k prírodnym hodnotám, pretože človek je ovplyvňovany od narodenia výchovou, názormi, skúsenosťami a okolím. Každý ma nejaké predpoklady, vlastnosti, účel bytia (na základe znamenia, ascendentu a pod) a mnoho krát su tieto naše predpoklady potláčane vonkajšími vplyvmi.
Ďakujem zo srdca Natálka, za nasmerovanie, uvedomenie si vlastných hodnôt.

Jana

S Natálií jsem měla tento týden sezení Theta a šlo to velmi hladce a rychle. Už jsem si po letech práce na sobě myslela, že nic nefunguje. Ale toto je to pravé pro mě. Teď budu dva týdny na daleké cestě, tak očekávám nějaké výzvy, o kterých pak do skupiny ráda napíši.
Natálii moc děkuji.

Sofia

Ahojte, Natália je úžasný človek. Ak neveríš-uveríš.
Pomohla mi, ako ešte nikto nikdy a zmenila mi tým život.

Ukázala mi, čo je to pravá láska a presvietila temnotu ktorú som v sebe nosila . Vďaka nej nosím a vidím svetlo 🙂

Anna

Naty je úžasná, šikovná a neskutočne vnímavá bytosť, ktorá sa dokáže nacítiť a pomôcť s problémom, s ktorým sa človek pasuje. Som šťastná, že mi ju vesmír poslal presne vtedy, kedy som ju najviac potrebovala. Pomohla mi v čase, kedy som už nevidela východisko a vďaka nej sa pozitívna zmena, na ktorú som čakala 2-3 roky, udiala za pár hodín. Neverila som, že to je možne. Naty veľké, velikánske ĎAKUJEM

Blanka

Natálka mi pročišťovala jeden malý strach. Byla to rychlovka. Vzala kyvadélko a pročistila strach a během minuty bylo hotovo. Ani se mi nechtělo věřit, že se něco fakt stalo. Jenže! To minutové malé pročištění otevřelo neuvěřitelně hlubokou studnu plnou věcí, které s tím nejspíš souvisely. Studnu celoživotního bahna. Studnu, která by se bez tohoto malého pročištění vůbec nikdy neodkryla a dál by mi zahnívala v životě.

Najednou mluvím v mnohem hlubších souvislostech toho prvotního strachu. O souvislostech, které jsem ještě před pár minutami vůbec netušila. Pouštíme se tedy do čištění těchto hlubších pocitů a tam je už je čištění mnohem, mnohem delší. Navíc je také, narozdíl od toho úvodního, fyzicky cítit.
Motá se mi hlava, buší mi srdce, střídavě cítím tlak na jednotlivých čakrách, střídá se mi pocit tepla a chladu, chvílemi cítím i nutkání na zvracení…

Během čištění vylézají další a další věci s tím spojené. Doslova sypu všechna stará přesvědčení a cítím. jak mizí. Nikdy jsem s nikým o těchto pocitech nemluvila, jednak mě nenapadlo, že je mám řešit, a taky bych se asi styděla. Ale s Natálkou se všechno tak otevírá, že to vlastně ani neřídím já. Všechno se prostě děje a já cítím, že se to děje správně. Že přesně tohle jsem už léta potřebovala, jen jsem netušila, že je tady taková možnost.

Asi po půl hodině kyvadlo hlásí, že je hotovo a já I Natálka, nezávisle na sobě, jak si později překvapeně sdělíme, cítíme hřejivý, červený pocit obejmutí.

Shodujeme se, že je to jako objetí od Matky Země. Končíme se silnou euforií. A ještě dlouho potom z toho pocitu čerpám. Ať už tedy řešíte jen něco maličkého, nebo naopak něco velkého, v každém případě Natálii Blanárovou doporučuji. Může vás to zavést do neuvěřitelných hloubek, ale následně také do neuvěřitelných výšin.

Bronislav

Slečna MUDr. Natálie je neuvěřitelná bytost!

Nejenže vám opečuje duši, ale i poradí, jak se sebou pracovat dál!

Před jejím opečování jsem byl trošku ztracený v tomhle světě už jsem přestával věřit, že ještě něco tady dokážu vymyslet!

Po opečovaní se mi prolomily bloky a najednou jsem viděl všechno jinak a hlavně hodně reálně i to, co mi přišlo před tím jako nesmysl!

Všechno teď vidím čistě a bez zábran.

Ty entity jsou pryč!

Děkuji moc Natál!

Vítězslav

Zapálil jsem si svíčku, pustil si svou oblíbenou hudbu, lehl si, zavřel oči a uvolnil se. Po chvíli jsem usnul. Asi to bylo náročné i pro mě. Po probuzení jsem měl od Natálky report, kde popisovala mé čistění, co a jak bylo nejvíc zaneřáděno a na co se víc soustředit.

Po pár dnech jsem rozpoznal, že jsem mnohem klidnější a harmoničtější ve svém vnitru. Poslední léta jsem žil ve velkém shonu. Hlavu mám mnohem čistější, nápaditější a upřímnější. Jako když přeinstalujete operační systém na svém starém počítači. Vše jde najednou mnohem plynuleji a efektivněji.

Přiznám se, že jsem si nikdy netykal s dochvilností, na vše jsem měl čas a výmluvu. Najednou jsem všude první a ohleduplnější k druhým.

Cítím větší chuť k životu a více pozitivní energie kolem sebe.

Oči se mi otverají víc a víc, den od dne, jak si postupně celý proces sedá.

Udělal jsem důležitý krok vpřed.

Tímto Ti chci ještě jednou poděkovat Natália, probudila jsi mě a ukázala mi Cestu.
Děkuji !!!

Lesya

Natálie je profesionál v napojení na vaši duši a její opečování. Odstraní bloky, které vám překáží v různých aspektech vašeho života (vy o nich ani nemusíte vědět, že je máte), a pak najednou zjistíte, že nemáte úzkosti, že život vás baví, chcete zpívat, tančit, tvořit... Je vám dobré. A myšlenky máte nasměrované úplně jiným směrem.

Tessa

Děkuji Natálce za terapii, díky které jsem si uvědomila, co má dušička chce, jak se chce projevit a nádherně mi to zapadlo do sebe. Já už chci tančit, plynout, být tou ženou, která se projevuje tak jak chce
Děkuji ze srdce!

Príbeh Lidky a jej návrat k sebe a radosti, skúsenosti i so skupinovým sprevádzaním

bottom of page