top of page

Referencie

Ohlasy na moje poslanie.

Vítězslav

Zapálil jsem si svíčku, pustil si svou oblíbenou hudbu, lehl si, zavřel oči a uvolnil se. Po chvíli jsem usnul. Asi to bylo náročný i pro mě. Po probuzeni jsem měl od Natálky report, kde popisovala mé čistění, co a jak bylo nejvíc zaneřáděno a na co se víc soustředit.

Po pár dnech jsem rozpoznal, že jsem mnohem klidnější a harmoničtější ve svém vnitru. Poslední léta jsem žil ve velkém shonu. Hlavu mám mnohem čistější, nápaditější a upřímnější. Jako když přeinstalujete operační systém na svém starém počítací. Vše jde najednou mnohem plynuleji a efektivněji.

Přiznám se, že jsem si nikdy netykal s dochvilnosti, na vše jsem mel čas a výmluvu. Najednou jsem všude první a ohleduplnější k druhým.

Cítím vetší chuť k životu a více pozitivní energie kolem sebe.

Oči se mi otvírají víc a víc, den od dne, jak si postupně cely proces sedá.

Udělal jsem důležitý krok vpřed.

Tim to Ti chci ještě jednou podekovat Natalia, probudila jsi mě a ukázala mi Cestu. Děkuji !!!

Lesya

Natálie je profesionál v napojení na vaši duši a její opečovani. Odstraní bloky, které vám překáží v různých aspektech vašeho života (vy o nich ani nemusíte vědět, že je máte), a pak najednou zjistíte, že nemáte úzkosti, že život vás baví, chcete zpívat, tančit, tvořit... Je vám dobré. A myšlenky máte nasměrované úplně jiným směrem.

Ana

Nati je úžasná, šikovná a neskutočne vnímavá bytosť, ktorá sa dokáže nacítiť a pomocť s problémom, s ktorým sa človek pasuje. Som šťastná, že mi ju vesmír poslal presne v tedy,kedy som ju najviac potrebovala. Pomohla mi v čase, kedy som už nevidela vychodisko a vďaka nej sa pozivívna zmena, na ktorú som čakala 2-3 roky, udiala za pár hodín. Neverila som, že to je možne. Nati veľké, velikánske ĎAKUJEM

Bronislav

Slečna MUDr Natálie je neuvěřitelná bytost!

Nejen že vám opečuje duši ale i poradí jak se sebou pracovat dál!

Před jejím opečování jsem byl trošku ztracený v tomhle světě už jsem přestával věřit že ještě něco tady dokážu vymyslet!

Po opečovaní se mi prolomily bloky a najednou jsem viděl všechno jinak a hlavně hodně reálně i to co mi přišlo před tím jako nesmysl!

Všechno teď vidím čistě a bez zábran.

Ty entity jsou pryč!

Děkuji moc Natál!

Blanka

Natálka mi pročišťovala jeden malý strach. Byla to rychlovka. Vzala kyvadélko a pročistila strach a během minuty bylo hotovo. Ani se mi nechtělo věřit, že se něco fakt stalo. Jenže! To minutové malé pročištění otevřelo neuvěřitelně hlubokou studnu plnou věcí, které s tím nejspíš souvisely. Studnu celoživotního bahna. Studnu, která by se bez tohoto malého pročištění vůbec nikdy neodkryla a dál by mi zahnívala v životě. Ani nevím jak a slyším, že najednou mluvím o mnohem hlubších souvislostech toho prvotního strachu. O souvislostech, které jsem ještě před pár minutami vůbec netušila. Pouštíme se tedy do čištění těchto hlubších pocitů a tam je už je čištění mnohem, mnohem delší. Navíc je také, narozdíl od toho úvodního, fyzicky cítit. Motá se mi hlava, buší mi srdce, střídavě cítím tlak na jednotlivých čakrách, střídá se mi pocit tepla a chladu, chvílemi cítím I nutkání na zvracení… Během čištění vylézají další a další věci s tím spojené. Doslova sypu všechna stará přesvědčení a cítím jak mizí. Nikdy jsem s nikým o těchto pocitech nemluvila, jednak mě nenapadlo, že je mám řešit, a taky bych se asi styděla. Ale s Natálkou se všechno tak otevírá, že to vlastně ani neřídím já. Všechno se prostě děje a já cítím, že se to děje správně. Že přesně tohle jsem už léta potřebovala, jen jsem netušila, že je tady taková možnost. Asi po půl hodině kyvadlo hlásí, že je hotovo a já I Natálka, nezávisle na sobě, jak si později překvapeně sdělíme, cítíme hřejivý, červený pocit obejmutí. Shodujeme se, že je to jako objetí od Matky Země. Končíme se silnou euforií. A ještě dlouho potom z toho pocitu čerpám. Ať už tedy řešíte jen něco maličkého, nebo naopak něco velkého, v každém případě Natália Blanárová doporučuji. Může vás to zavést do neuvěřitelných hloubek, ale následně také do neuvěřitelných výšin

bottom of page