top of page
Kostel

Božská podpora 2023

Volám ťa. Volám práve TEBA. Už je to doba, čo sa naše duše dohovorili, že sa stretneme a ja ťa prevediem časťou tvojej životnej cesty. Obohatím ťa a ty ma. Je tvoja slobodná vôľa si vybrať na aký dlhý čas sa prepojíme. Som tu a ponúkam ti bezpečný priestor. Úkryt pred ťažkosťami bežných dní. Láskavú náruč a pochopenie. Priestor, kde budú vypočuté tvoje myšlienky bez toho, aby si musela čokoľvek hovoriť nahlas. Zachytím ťa. Kryjem ti chrbát. Spolu so Zdrojom všetkého čo je ti poskytneme Božskú podporu a to pokojne pre celý rok 2023!

Bola som vedená...

Ako intuitívny projektor 4/6 a liečiteľ som z poľa navnímala pre tento sedmičkový, magický rok 2023, že bytosti potrebujú väčšiu podporu a rozhodla sa byť v službe.

 

Napríklad práve Tebe.

Tento rok je rokom učenia, objavovania, prebudenia. Energia čísla 7 nás všetkých vedie ešte k väčšej vnútornej pravde, autenticite, múdrosti a láske k sebe samej.

 

Poďme sa prepojiť…


 

Privátna facebooková skupina plná Božskej podpory

Skupinové vedenie pre väčšie uvoľnenie so mnou

mesačné / ročné členstvo

Tento typ spolupráce je pre teba je vhodný ak..

 

.. sa cítiš prehltená, zmätená a v chaose

.. chýba ti stabilita a oporný bod na to sa postaviť a rozhodnúť sa akým smerom v živote chceš ísť

.. máš strach plne sa prejaviť vo svojej autentickosti bez obavy, že nebudeš prijatá

.. chceš vnímať lásku a prijatie vo všetkých aspektoch tvojho života

.. cítiš, že potrebuješ po svojom boku sprievodcu a intuitívne vedenie

.. tvoje srdce túži po liečení a zdieľaní priestoru s podobne naladenými ľuďmi ako si ty 

A navyše si proces užiť v ľahkosti, radosti s hravou energiou drakov a svetelných bytostí!

Určite si zvedavá, čo získaš pri investovaní do mesačného/ročného členstva v skupinke?

 

Intuitívne vedenie odo mňa, môj čas a energiu venovanú pre tvoj posun.

Možnosť sa vzájomne zoznámiť a spoznať, či môžeme nadviazať hlbšiu, intenzívnejšiu spoluprácu.

Bezpečný, prijímajúci priestor na zdieľanie. Tu môžeš byť sama sebou.

Podporný obsah, meditácia, vhľady,..

 

a čo hlavne!!

 

Každý mesiac je venovaný jednej téme. Tešiť sa môžeš na skupinový call plný energetického liečenia, vedenej meditácie a blaženej meditácie.

Necháme odísť limitujúce presvedčenia a blokády, ktoré ťa držia späť.

Mám vášeň pre to, aby som svojich klientov doviedla do momentu, kedy zapália späť svoj vnútorný oheň, svoju iskru a majú chuť žiť, radovať sa, smiať sa a milovať hlboko. Seba. Život. Hmotu aj ducha.

 

Akú príchuť mal v skupine Január?

 

Hravú! Zamerali sme sa na vnútorné dieťa a napojili sme sa na Vyššie vedomie. Odkazom na tento mesiac zostala meditácia na zladenie mozgovej a srdcovej frekvencie.

 

Akú tému vonia vo Februári-Marec?

 

V kolektívnom poli som intuitívne zavetrila, že je potrebné sa venovať nášmu vnútornému mužovi a všeobecne zdravej maskulínnej energii.

Aká téma bola aktuálna v máji/květnu? 

V máji/květnu cítim volanie venovať sa našej ženskej energii, vnútornej žene, ženskej rodovej línii tak, aby sme sa mohli konečne uvoľniť, dovoliť mužom okolo nás, aby sa o nás postarali a veriť i sebe, svojej mužskej časti, že sa naozaj môžeme o seba oprieť. Táto téma bude vo forme meditácie, ktorú natočím a nahrám do skupinky.

Skupinové liečenie v máji bude na tému závislých a protizávislých vzťahov. Prečo si priťahujeme do života emočne či fyzicky nedostupných partnerov. Prečo sa do nich zamilujeme? Alebo prečo, keď sa do niekoho zamilujeme, tak od nás zdrhne? Zľakne sa? Prečo sa Vám alebo partnerovi zatvorí srdce, keď ma dôjsť k vážnemu záväzku alebo k vyriešeniu situácie, ktorá  Vás dlhodobo trápi? 

ZÁZNAM Z MEDITÁCIE LIEČENIA ŽENSKEJ ENERGIE A SKUPINOVÉ LIEČENIE NA TÉMU VZŤAHY K DISPOZÍCII.

AKÁ BOLA TÉMA NA JÚN/ČERVEN? UVOLNENIE

Zastav sa na chvíľu a predstav si život, kde sa cítiš úplne uvoľnene, v harmónii so sebou a so svetom okolo Teba. Aké by to bolo, keby si mohla preniknúť do hlbokej dôvery vo svoje schopnosti, svoju lásku a podporu vesmíru? Predstavujem Vám "Uvoľnenie do života, dôvera v život" – téma skupinového sprevádzania na mesiac jún/červen navrhnutý tak, aby Ti pomohol dosiahnuť tento stav blaženosti.

 

Tento jedinečný program spočíva v kombinácii meditácie na začiatku mesiaca a skupinového liečenia na konci mesiaca. Počas celého trvania budeš mať prístup ku mne, pýtať sa na otázky v skupinke Božská podpora alebo na email. Dôležitou súčasťou je integrácia predošlých skúseností s liečením a objavenie pocitu návratu domov.

 

 

Predstav si pocit uvoľnenia vo spoločnosti druhých ľudí, uvoľnenie v bytí sám sebou a uvoľnenie v partnerských vzťahoch. Tento program je navrhnutý tak, aby Ťa naučil byť uvoľnená a sama sebou. Budeš sa napájať na svoju dušu, svojou cestu a na Zdroj energie, ktorý Ťa obklopuje.

 

Téma uvoľnenia je otvorená v priestore a  pole

skupinky Božská podpora je preladené na tento nádych. 

 

Téma na mesiac júl/ červenec je hojnosť. Vzťah k peniazom. Meditácia a skupinové liečenie na tému blokov v prijímaniu hojnosti nie len vo forme korún, ale i iných darov v živote.

Božská podpora 2023

 

ČO POTREBUJEŠ VEDIEŤ

 

Bytosti, platíš si Netflix, HBO, Spotify alebo niečo podobné?

Hudba, filmy a seriály ti poskytujú formu nejakého uspokojenia potrieb, oddych a máš z toho pozitívne pocity. Platíš mesačnú čiastku, alebo možno ročné členstvo, pretože ti ponúkli výhodnejšiu cenu, že?

 

Každý mesiac za to môžeš čerpať službu, výhody a kvalitu.Keď sa rozhodneš, že si presýtená alebo nemáš čas, priestor, tak je tu vždy možnosť mesačné členstvo zrušiť, pozastaviť. Bez záväzkov je toto rozhodnutie na tebe, ako to cítiš. Rovnako tak v mojom programe Božskej podpory pre rok 2023.

 

✨Chceš podporu, vedenie, učenie, múdrosť?

✨Prepúšťať to, čo ti už na nič neslúži, čistiť, liečiť?

✨Uvoľniť napätie na tele aj na duši?


 

To je úžasné! Si odvážna, že chceš zmenu a osobný rast!

 

MOJA PONUKA PRE TEBA

 

MESAČNÉ členstvo Božskej podpory so mnou prostredníctvom súkromnej facebookovej skupiny a zahŕňa silnú liečivú meditáciu, skupinové liečenie na vopred danú tému, moju podporu pre Vás s tým, čo Vás trápi a držanie liečivého poľa za krásnych

3333 kč / 140 eur mesiac do 20.7.
 
     Akú hodnotu získaš?
 • hlboké liečenie mužského aspektu vo Vás
 • uvoľnenie do ženskej energie
 • uvoľnenie do dôvery, pocitu bezpečia
 • jasnosť a pocit stability
 • rešpekt k mužskému princípu
 • uvoľnenie prúdu hojnosti
 • napojenie na vedenie v život
 • láskyplnejšie vzťahy
 • silná podporujúca skupinka
 • moje vedenie, opora 
 • moje odpovede na Vaše otázky
 • v ročnom členstve všetky záznamy a 20% zľava na balíčky liečení so mňou

 

 


 

Bonus navyše získaš 10% zľavu na 1:1 thetahealingové sedenie so mnou.


 

Preferuješ radšej dlhodobú spoluprácu a láka ťa nižšia cena?

 

Prihlásiť sa môžeš k ROČNÉMU členstvu do konca roka, kde cena za jeden mesiac je 2222kč/94eur.

 

To znamená, že mesačná čiastka vychádza na 1 900 ,-, po zaplatení sumy od zvoleného mesiaca do konca roka naraz! Wohoo a to už sa oplatí!

 

Ku všetkému zľava na individuálne liečivé sedenie so mnou sa zdvihne na 15% a zľava na balíčky liečení so mňou až 20%, navyše k dispozícii všetky záznamy a bonusy, ktoré mám, ak si o ne zažiadate. 

Čo tomu hovoríš? Ako sa cítiš? Dvíha sa ti energia?

 

Je v poriadku sa opýtať a zistiť si viac. Som tu v službe a k dispozícii pre Teba. Pristupujem k svojim klientom s láskou, pochopením a preto tiež chápem a rozumiem tomu, že pred spoluprácou môžeš mať obavy, strachy alebo len ľudské otázky. Napíš mi tu nižšie do formulára. Spojím sa s tebou. Necháme vlákna pochybností rozpustiť v Zdrojovom svetle, nech sa môžeme len tešiť a radovať. 

S oceánmi lásky,

 

Natália

Recenzia od Lucky:
recenzia od Lucky_edited.jpg
recka od radky.jpg
recka od lidky.jpg

K spoločnej ceste

Stačí mi napísať krátky email a dohodneme sa alebo si zavoláme :)

 • Facebook
 • Instagram

Ďakujem za odber!

bottom of page